Meklēt šajā emuārā

ceturtdiena, 2011. gada 3. februāris


8.februāris - DROŠA INTERNETA DIENA

Bibliotēku konkursa "Radošais pasākums par interneta drošību manā bibliotēkā" ietvaros visā Latvijā februāra mēnesī norisināsies interaktīvi pasākumi par interneta drošību "Internets - tā nav spēle. Tā ir TAVA DZĪVE". Arī SCV un Smiltenes pilsētas bibliotēkā 7. un 8. februārī norisināsies interaktīvi izglītojošs pasākums bērniem un jauniešiem. Centra skolas 1.klases skolēni un bērnudārza Pelēnu, Vāverēnu, Bitīšu, Zaķēnu un Rūķu grupiņu audzēkņi tiksies ar zirneklīti Šarloti Smiltenes bērnu bibliotēkā. Nodarbības ietvaros plānots iepazīstināt ar iespējām, ko sniedz internets un bibliotēka bērniem, kā arī noskaidrot to - ko nekādā gadījumā nevajadzētu darīt, izmantojot internetu.

Nodarbību laiki: 7.februārī pl.9:30 Pelēnu un Vēverēnu grupiņas, pl.10:30 Bitītes grupiņa un pl.11:30 Smiltenes Centra vidusskolas 1.klase. 8.februārī pl.10:00 Zaķu un Rūķu grupiņas.

Vēl Droša interneta dienas ietvaros 8. februārī mūsu bibliotēkas lietotāji piedalīsies drošāka interneta centra Net-Safe Latvia organizētajā diskusijā "Internets zem lupas...." Diskusija notiks no plkst. 12:30 - 14:00 un tās mērķis ir novērtēt, ko internets mums ir devis – gan pozitīvā, gan negatīvā nozīmē. Diskusijā piedalīsies jaunieši un dažādu jomu pārstāvji, Net-Safe Latvia drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska, Auces vidusskolas informātikas skolotājs Frīdis Sarcevičs, Latvijas Bibliotekāru biedrības priekšsēdētāja Silvija Tretjakova, kā arī sabiedrībā populāri cilvēki - Radio101 DJ Toms Grēviņš, TV raidījumu vadītāja Anna Rozīte, mūziķi Andris Kivičs un Kaspars Zlidnis apmainīsies viedokļiem, tēzēm un personīgo pieredzi interneta lietošanā.Diskusijas rezultāti tiks atpsoguļoti virtuālajos svaros. Diskusijas tiešraidi būs iespējams vērot šeit:
mms://stream.apollo.lv/ltcl

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru