Meklēt šajā emuārā

otrdiena, 2012. gada 26. jūnijs

Katrā dienā atrast prieku


2012. gada 19.jūnijā notika Aldas Liukes iecerētais, senioriem veltītais pasākums „Mūsu spēks – paaudžu vienotībā”. Šo projektu atbalstīja Eiropas Komisijas apvienotā informācijas tīkla "Europe Direct" informācijas centrs Valmierā.
Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolā 11:00 bija tikšanās un kopā sadejošana ar biedrības “Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām” senioru deju kopas “Pīlādzītis” dejotājām.
Tad devāmies uz Smiltenes novada bibliotēku, kur pēc aktivitātēm labi garšoja pusdienu kafija.
12:30 Mācījāmies optimismu Artūra Lielā prezentācijā,kas atspoguļoja viņa vaļaspriekus - fotografēšanu un ceļošanu. Interesanti bija Artura gūtie ceļojuma iespaidi vienā no Eiropas Savienības dalībvalstīm – Lielbritānijā.
Artūra Lielā fotogrāfiju izstāde būs skatāma līdz 1. septembrim.
13:30 ar interesi varējām klausīties un vērot Valmieras EDIC vadītājas Malvas Šķēles prezentāciju „2012. - Eiropas gads aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei”, kam sekoja diskusija un jautājumi.
14:15 Kafijas pauze.
14:30 Radošā darbnīca ” Dāvanas savam un citu priekam” - Auduma ziedu piespraudes darināt mācīja Gunta Drone un Smaida Maskina. Katra piespraude izskatās neatkārtojama- tāpat kā ziedi dabā.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru