Meklēt šajā emuārā

piektdiena, 2013. gada 1. novembris

„ES – aktīvs ES pilsonis” : „2013. - Eiropas pilsoņu gads.”Kā Eiropas Savienība var uzlabot jauniešu izglītību un nodarbinātību?

2013. gada 5. novembrī plkst. 14:25 Smiltenes ģimnāzijā, Smiltenē, Dakteru ielā 27, Eiropas pilsoņu gadam (2013) veltīts pasākums – simulācijas spēle
„ES – aktīvs ES pilsonis”: „2013. - Eiropas pilsoņu gads.”
Pasākuma organizators Smiltenes novada bibliotēkas Eiropas Savienības informācijas punkts sadarbībā ar Valmieras EDIC, Eiropas Kustību Latvijā.


Eiropas Savienībā 2013. gads ir izsludināts par Pilsoņu gadu, lai stiprinātu zināšanas par ES dotajām tiesībām, kas visas Eiropas Savienības teritorijā ir vienlīdzīgas visiem ES pilsoņiem un kas viņiem pienākas tieši tāpēc, ka viņi ir ES pilsoņi – gan sākot no iespējas brīvi strādāt un dzīvot jebkurā ES dalībvalstī, gan līdz politiskām tiesībām iesaistīties ES līmeņa parakstu vākšanā - Eiropas pilsoņu iniciatīvā vai piedalīties vēlēšanās arī citās valstīs.

Pasākuma mērķis- zināšanu un izpratnes veicināšana starp jauniešiem par iespējām un tiesībām, ko nodrošina Eiropas Savienības pilsonība, tādējādi ļaujot ikvienam pilnībā izmantot savas tiesības. Sadarbībā ar Eiropas Kustību Latvijā pārstāvēm, ar interaktīvu metožu palīdzību, rosināt Latvijas jauniešus radīt idejas labākas ES politikas veidošanai.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru