Meklēt šajā emuārā

ceturtdiena, 2019. gada 9. maijs

Izstāde aicina iepazīt senas grāmatas

Smiltenes novada bibliotēka piedāvā iepazīties ar Seno grāmatu izstādi. Tajā ir apkopotas grāmatas no bibliotēkas krājuma, bibliotekāru privātajām kolekcijām, kā arī lasītāju dāvinājumi.
Pats senākais izstādes eksemplārs - 19.gs. izdotā Bībele vecajā drukā. Savukārt sērijā “Vērtīgu grāmatu virkne” apskatāma Romēna Rolāna grāmata “Apburtā dvēsele”, kura izdota izdevniecībā “Grāmatu draugs” 1928. gadā. Savu šarmu nav zaudējušas 1930. gadā A.Vīksnes un M.Ķeņģa grāmata “Mājturība”, kā arī 1933. gadā A./S. “Valters un Rapa” izdotā Ed. Baķa mācību grāmata “Zemes mērīšana”.
Izstādē apskatāms viens no skaistākajiem amerikāņu rakstnieces Margaretas Mičelas romāna “Vējiem līdzi” 1938. gada izdevums.
Visi interesenti aicināti izstādi apskatīt līdz 31. augustam.

   
Aira Stūre
Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre 1 komentārs:

 1. Sveiki visi!
  Es esmu privāts aizdevējs, es piedāvāju aizdevumu 2% apmērā, tas ir likumīgs uzņēmums ar godu un atšķirību, mēs esam gatavi jums palīdzēt jebkurā jūsu finansiālajā problēmā, mēs piedāvājam visa veida aizdevumu, tāpēc, ja jūs interesē šis aizdevuma piedāvājums lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (christywalton355@gmail.com) Norādiet arī tālāk norādīto informāciju, lai mēs varētu nekavējoties turpināt aizdevumu.

  Vārds:
  Nepieciešamā summa:
  Ilgums:a
  valsts:
  Aizdevuma mērķis:
  Mēneša ienākumi:
  Telefona numurs:
  Sazinieties ar mums, norādot iepriekš minēto informāciju pa e-pastu: christywalton355@gmail.com
  Ar cieņu jums visiem.

  AtbildētDzēst